Book A Lesson

Group Private

Group Lessons cost $50 per person
1½ Hour Sessions

How Many People?

Do You Want the Photo Package?
NoYes

Do You Want the Video Package?
NoYes


Private Lessons/ Coaching cost $150 for 1 person or $200 for 2 people
1½ Hour Sessions

How Many People?

Surfing Experience
BeginnerAdvanced

Will You Be Using Your Own Board?
NoYes

Do You Want the Photo Package?
NoYes

Do You Want the Video Package?
NoYes